Producent przyczep samochodowych Mil Remorques

Firma Mil Remorques jest wyspecjalizowanym producentem przyczep samochodowych. Przyczepy tej firmy wytwarzane są z największą starannością, aby jak najlepiej sprostać wszelkim wymaganiom klienta oraz by jak najdłuższy czas służyły nabywcom. Warto wiedzieć, że producent przyczep samochodowych Mil Remorques posiada swoją siedzibę w Krzemieniewie, które jest położone w województwie wielkopolskim. W ofercie tej firmy jest wiele rodzajów przyczep, dlatego przy wyborze warto zwrócić uwagę na kilka parametrów.

Wśród istotnych parametrów przyczepy można wymienić takie pozycje jak m.in.:

  • ładowność – największa masa ładunku, którą można obciążyć przyczepę. Oblicza się ją poprzez odjęcie od DMC przyczepy jego masy własnej,
  • DMC – całkowita masa przyczepy na postoju razem z masą ładunku, której wartość jest ściśle ustalona i podawana w rejestracji przyczepy,
  • masa własna przyczepy – waga przyczepy wówczas, gdy nie znajduje się na niej żaden ładunek. Jej wartość jest podawana w dokumencie rejestracyjnym danej przyczepy.
Witaj na moim serwisie poświęconym motoryzacji. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych artykułów dotyczących motoryzacji i samochodów. Zapraszam do czytania i aktywnego komentowania !
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.